2012ua.net
Четвер, 28.03.2024, 23:35:31 | Translate to English |
Чемпіонат Європи з футболу UEFA EURO 2012

 
[ Нові повідомлення · Вболівальники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум UEFA EURO 2012 - 2012ua.net » УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ » Фанати та вболівальники :) » Футбол та дівчата :)
Футбол та дівчата :)
ilexДата: Четвер, 26.04.2007, 18:17:04 | Повідомлення # 1
Завжди на сайті
Група: Модератори
Повідомлень: 131
Репутація: 2
Статус: відсутній
Дивлячись телетрансляції футбольних матчів, помічаєш, як часто камери операторів вихоплюють на стадіоні гарненьких дівчат, що несамовито вболівають за свою улюблену команду.
А що таке футбол - для дівчат? Поділіться ;)

PS Доречі цікаво а чи були якісь жіночі команди чи змагання з футболу за часів радянського союзу...

 
KpytoДата: Четвер, 26.04.2007, 18:24:20 | Повідомлення # 2
Група: Адміністрація
Повідомлень: 201
Репутація: 7
Статус: відсутній

Quote
Мрію, щоб жіночий футбол збирав у нас повні стадіони

Розмова з Оленою Мазуренко, капітаном збірної України з футболу

Олена Мазуренко святкує перемогу на львівському стадіоні “Україна” (фото: Віталій Грабар)На очах у львівських уболівальників українська жіноча збірна з футболу днями здобула перемогу в рамках відбірного турніру до чемпіонату світу в матчі зі збірною Сербії і Чорногорії – 2:1! І як завжди, однією із тих, хто зробив найбільший внесок у досягнення загального успіху, була найдосвідченіша серед українських футболісток Олена Мазуренко. Вона беззмінний капітан нашої збірної ось уже десять років.

Сергій Качкаров, який першим розгледів у симпатичній тендітній дівчині задатки лідера, давно не стоїть біля керма команди. Відтоді на головному тренерському містку побували Анатолій Пісковец, Микола Литвин. Сьогодні команду очолює Володимир Кулаєв. Але ні в кого з них навіть думки не виникало відбирати капітанську пов’язку в Олени Мазуренко.

Мазуренко ще встигла пограти в чемпіонаті СРСР і фактично стала свідком становлення жіночого футболу в нашій державі. Свій футбольний шлях вона розпочинала в київському “Спартаку”, який згодом перейменували на “Динамо”. Після розформування останнього рік виступала в Росії. Там стала чемпіонкою і володаркою кубка. Повернувшись на батьківщину, Олена поповнила свою скарбничку чималою кількістю медалей разом із товаришками по команді “Донеччанка”. Останні шість років українка грає за німецький “Нюрнберг”. Проте, як розповіла в інтерв’ю “Газеті” Олена Мазуренко, це аж ніяк не заважає в кожному протистоянні допомагати своїй рідній національній збірній.

– Для мене честь грати за збірну, – говорить Олена Мазуренко. – Вважаю це своїм обов’язком, як громадянка України. Запрошення в збірну завжди приймала із задоволенням, навіть коли переїхала в Німеччину.

– Важко знайти хлопця, який би в дитинстві не грав у футбол і не мріяв коли-небудь вийти на велике поле. А яким чином ви прониклися пристрастю до цієї гри?

– Я в дитинстві теж грала у футбол із хлопцями, але професійно почала займатися ним значно пізніше! До того я займалася різними видами спорту, зокрема волейболом, баскетболом. Хоча пріоритет віддавала легкій атлетиці. Мені завжди подобалося бігати. Напевно, тому я досі зберегла фігуру, жартую (сміється)! А спробувати свої сили у футболі мені запропонувала подруга, яка почала грати раніше за мене.

– Ви відразу зрозуміли, що футбол ваше покликання? І, до речі, як до цього поставилися ваші близькі, не відмовляли від гри, в яку грають здебільшого чоловіки?

– Мені було неповних дев’ятнадцять, коли починала грати. Я не замислювалася над тим, чи стане футбол моєю професією. Напочатках дівчата навіть платили по три рублі, щоб займатися цим видом спорту. Хоча на той момент було вже доволі багато жіночих команд і навіть проводили в експерементальному порядку чемпіонат союзу. Це був 1989 рік. Початок жіночого футболу в нас датується 1987 роком. А відмовляти було нікому, оскільки росла без батьків в інтернаті. Напевно, тому з дитинства звикла бути в колективі. До того ж, футбол не найгірший вид спорту для жінки. От що для мене справді неприйнятно, то це бокс. Я не розумію тих жінок, які займаються цим видом спорту. Вважаю, що ринг лише для чоловіків.

– Цікаво, як представники протилежної статі реагують, коли дізнаються, що ви професійно граєте у футбол?

– У декого відразу з’являється посмішка на обличчі. Багато хто дивується, як така тендітна дівчина може грати у футбол. А загалом люди ставляться по-різному до моєї професії. Багато хто вітає жінок, які грають у футбол. Трапляються, звичайно, скептики! Але я ніколи не намагаюся їх у чомусь переконати. Головне, що мені цей вид спорту подобається. Футбол – це моя робота, улюблена робота, за яку до того ж непогано платять. Але з гонорарами в чоловічому футболі це навіть порівнювати не можна. Хоча я задоволена, як до мене ставляться в “Нюрнбергу”. Для мене там створили всі необхідні для нормальної роботи умови: забезпечили житлом, надали машину.

– А яким чином ви потрапили на олівець до селекціонерів “Нюрнберга”? І наскільки високе місце посідає цей клуб у чемпіонаті Німеччини?

– У нас була відбірна гра з німцями чи до світового, чи європейського чемпіонату в містечку Фюрт. Там двох наших футболісток запримітили представники “Нюрнберга”. А через півроку туди запросили мене. Напочатках було важко, особливо через незнання мови, але допомагали співвітчизниці. Нині я єдина українська футболістка в чемпіонаті Німеччини. Грають легіонери з інших країн, зокрема Швеції, Бразилії. “Нюрнберг” існує вже п’ятнадцять років. Найвищим досягненням для нього був вихід у першу бундеслігу. Крім неї, існує ще багато інших, зокрема регіональна, в якій ми беремо участь. Однак слід зазначити, що наш клуб не є професійним. У Німеччині взагалі жіночий футбол має статус аматорського, а не професійного, як в Україні чи Росії. Але це ще нічого не означає! Адже, якщо в нас набереться щонайбільше дев’ять клубів, то в німецькому чемпіонаті шість ліг, у кожній із яких по десять-дванадцять команд. Популярність жіночого футболу там значно більша. В Німеччині на іграх національної збірної буває повний аншлаг. Я можу тільки мріяти, щоб жіночий футбол збирав у нас повні стадіони.

– А в чемпіонаті якої країни мріє пограти кожна футболістка?

– За останні три роки на провідні ролі у світовому жіночому футболі вийшла саме Німеччина. Багато дівчат мріють пограти в Бундеслізі. Хоча не можна не враховувати також чемпіонатів будь-якої зі скандинавських країн, зокрема Швеції. В Америці також певний час існувала професійна ліга. І хоча її було впроваджено як експерементальну, там платили великі гроші.

– Ви граєте на позиції захисника. А з яким із гравців цього амплуа в чоловічому футболі могли б себе порівняти?

– Ніколи не замислювалася... Хоча правила гри для всіх однакові, чоловічий футбол дещо відрізняється від жіночого. Фізіологія відіграє певну роль. Чоловіки трохи швидше мислять і діють. У них більше контактної боротьби. Жіночий футбол м’якший. Тому порівняти себе з кимсь важко. Можу лише сказати, хто з футболістів чоловічої статі мені подобається: Зідан, Неста, Мальдіні. В німецькому чемпіонаті вболіваю за мюнхенську “Баварію”. І хоча на стадіон не їжджу (великі відстані), по телевізору жодного матчу не пропускаю. Звичайно, слідкуватиму за тим, як виступатиме наша чоловіча збірна на чемпіонаті світу в Німеччині. Вважаю, просто негідно не вболівати за команду, будучи громадянкою України.

– Якщо жіночий футбол м’який, навіщо тоді футболісток змушують нігті майже під корінь обрізати?

– Такі вимоги, як казав наш тренер Качкаров.

– А довге волосся грати не заважає? Бачу, ваші подруги по збірній надають перевагу коротким стрижкам, на відміну від вас?

– Та ні, я збираю його у хвостик.

– Насамкінець скажіть, яким бачите своє майбутнє після завершення кар’єри?

– Хочу працювати тренером, тільки не в Україні, а в Німеччині. У нас через менталітет чоловіки не можуть наразі надати жінкам змогу керувати командою.

– А як щодо створення власної родини?

– Поки активно займаєшся спортом, доводиться чимось жертвувати, в моєму випадку це сім’я.

Розмовляла Анна Савчик



2012ua.net - нова версія нашого сайту - завітайте на оновлений сайт!
 
KeltДата: Четвер, 26.04.2007, 21:05:16 | Повідомлення # 3
Постійно тут
Група: Фанати
Повідомлень: 98
Репутація: 2
Статус: відсутній
Приятно что на стад. "Динамо" прекрасного пола всё больше и больше . :)

 
KpytoДата: Четвер, 26.04.2007, 21:22:38 | Повідомлення # 4
Група: Адміністрація
Повідомлень: 201
Репутація: 7
Статус: відсутній
Kelt, :) это точно!

Даже наша FCSD-girl яркий тому пример!!! 0:)


2012ua.net - нова версія нашого сайту - завітайте на оновлений сайт!
 
Голый_торсДата: Четвер, 26.04.2007, 21:36:59 | Повідомлення # 5
Приходить зрідка
Група: Модератори
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: відсутній
Их все больше и больше и я отношусь к этому с негативом,
а потому что они безидейные, так чисто "понты поганять", а еще они самые заядлые курильщици, а меня это бесит, т.к. я не курящий!
это надо остановить


В Европе нет,
Мы скажем прямо
Команды лучше,
Чем ДИНАМО!
 
KpytoДата: Четвер, 26.04.2007, 21:43:54 | Повідомлення # 6
Група: Адміністрація
Повідомлень: 201
Репутація: 7
Статус: відсутній
Quote (Голый_торс)
а еще они самые заядлые курильщици, а меня это бесит, т.к. я не курящий! это надо остановить

:D про курение присоединяюсь, но с фразой не согласен!

Совсем не всегда девушки курят чаще ;)


2012ua.net - нова версія нашого сайту - завітайте на оновлений сайт!
 
Голый_торсДата: Четвер, 26.04.2007, 21:46:04 | Повідомлення # 7
Приходить зрідка
Група: Модератори
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: відсутній
а ты постой на секторе и увидишь, кто больше курит, на мое удивление парни восновном "спортсмены" fan

В Европе нет,
Мы скажем прямо
Команды лучше,
Чем ДИНАМО!
 
KpytoДата: Четвер, 26.04.2007, 21:47:08 | Повідомлення # 8
Група: Адміністрація
Повідомлень: 201
Репутація: 7
Статус: відсутній
Голый_торс, ;)

надеюсь ты ошибаешься...


2012ua.net - нова версія нашого сайту - завітайте на оновлений сайт!
 
ilexДата: Четвер, 26.04.2007, 22:38:43 | Повідомлення # 9
Завжди на сайті
Група: Модератори
Повідомлень: 131
Репутація: 2
Статус: відсутній
так так "Долой куренье. Особенно среди девушек" w2
 
SunShineДата: Четвер, 26.04.2007, 22:46:03 | Повідомлення # 10
Зайшов на хвильку
Група: Вболівальники
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: відсутній
Quote (Голый_торс)
а потому что они безидейные, так чисто "понты поганять"

НЕ СО-ГЛА-СНА!!!!
при чем тут понты!!! когда я болею за любимую команду - для меня это чистой воды удовольствие!!!! >:) и я не курю >:)


а все таки есть что-то в футболе ;)
 
Форум UEFA EURO 2012 - 2012ua.net » УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ » Фанати та вболівальники :) » Футбол та дівчата :)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть
Copyright Kpyto © 2006-2007 Add to Google Хостинг від uCoz

Допоможіть у розвитку нашому сайту. Натисніть на об'яву що Вас зацікавила нижче. Дякуємо!