2012ua.net
Субота, 20.04.2024, 06:30:49 | Translate to English |
Чемпіонат Європи з футболу UEFA EURO 2012

 
[ Нові повідомлення · Вболівальники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум UEFA EURO 2012 - 2012ua.net » УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ » Гравці та команди » План розвитку української команди (Динамо)
План розвитку української команди
ilexДата: П`ятниця, 03.08.2007, 17:51:14 | Повідомлення # 1
Завжди на сайті
Група: Модератори
Повідомлень: 131
Репутація: 2
Статус: відсутній
Дивився останній матч Динамо і стало мені сумно... Ніби в минулому році Динамо взяло курс на виховання власного колективу... українців на полі іноді було пів команди... а тепер ось знову... ледве в ліміт втиснулися... знову купили безліч легіонерів... я звичайно нічого не маю проти них вони може і справді грають непогано, але виходить так що на полі збірна бразилії а не команда Динамо... хіба Яценко зіграв гірше ніж захисники Динамо? а він же вихованець динамівської школи...
звичайно подивившись матч за супер кубок може здатись що от же ж вона українська надія динамівська, хоча уже в наступному матчі коли на поле вийшов справжній Шахтар... зрозуміло стає що на тлі цих хлопців їм би було мабуть важко... та хіба краще триматися на плаву весь час латаючи одежину?
 
r0HLLIuKДата: Неділя, 05.08.2007, 18:46:04 | Повідомлення # 2
Приходить зрідка
Група: Адміністрація
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: відсутній
Quote (ilex)
Дивився останній матч Динамо

это ток который с Черноморцем? :D
Да если бы не судьи то пи%да была бы вашему Динамо >( ...Моряки были (моё лично мнение) на голову сильнее
бело - ГОЛУБЫХ :D (слово "бело советую опустить из текста :D :D ).да и вообще динамо позорит украинский футбол - дожили,капитан команды - бразилец ! а когда они поняли что победы невидать,а черноморец стал давить динамо,киевляни стали играть ОЧЕНЬ грубо дабы сдержать натиск Черноморца.2 w2 за 4 минуты - помоему это позор для любой команды,осо бенно для "супермегапуперкомандызакоторуюиграютсудьи" (пробелов нет специально,так как это полное название Динамо ) . так что Динамо - ФТОПКУ! >(


Я живу пока лечу и лечу пока живу,я живу что бы гонять и гоняю что бы жить © Костин К.А. "Четверть мили"
 
ilexДата: Понеділок, 06.08.2007, 12:52:42 | Повідомлення # 3
Завжди на сайті
Група: Модератори
Повідомлень: 131
Репутація: 2
Статус: відсутній
r0HLLIuK, на мою думку моряки були не на голову сильніші а дуже якісно будували контр атаки і за рахунок цього справді виглядали краще, на відміну від Динами - в минулому однієї з найкращих контратакувальних команд у Європі... зараз у них в 20 випадках може один раз вийде щось схоже на справжню стрімку контр атаку. А в позиційній атаці у них щось небагато виходить...
PS якщо динамо фтопку то років з 10 тому назад треба було пів вищої ліги туди...
 
r0HLLIuKДата: Неділя, 12.08.2007, 20:31:54 | Повідомлення # 4
Приходить зрідка
Група: Адміністрація
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: відсутній
Quote (ilex)
PS якщо динамо фтопку то років з 10 тому назад треба було пів вищої ліги туди...

неспорю :D :D :D


Я живу пока лечу и лечу пока живу,я живу что бы гонять и гоняю что бы жить © Костин К.А. "Четверть мили"
 
Форум UEFA EURO 2012 - 2012ua.net » УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ » Гравці та команди » План розвитку української команди (Динамо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть
Copyright Kpyto © 2006-2007 Add to Google Хостинг від uCoz

Допоможіть у розвитку нашому сайту. Натисніть на об'яву що Вас зацікавила нижче. Дякуємо!