2012ua.net
П`ятниця, 26.04.2024, 08:45:01 | Translate to English |
Чемпіонат Європи з футболу UEFA EURO 2012

 
[ Нові повідомлення · Вболівальники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум UEFA EURO 2012 - 2012ua.net » ПОЗА ГРОЮ » Чим Ви займаєтесь, коли звісно не дивитесь футбол? ;) » Кіно (Яким жанрам надаєте переваги? Що бачили востаннє?)
Кіно
FCSD-girlДата: Вівторок, 01.05.2007, 22:15:01 | Повідомлення # 1
фанадко_О! гг! :)
Група: Адміністрація
Повідомлень: 74
Репутація: 5
Статус: відсутній
Люблю різні жанри - від психологічних триллерів до сльозливих мелодрам! Під настрій! ;)
Єдине що не дуже люблю сучасні американські комедії, через їх надмірний... вибачаюсь за слово... тупізм!


Don`t be a conformist! Join the minority! :)

Повідомлення відредагував Kpyto - Четвер, 17.01.2008, 18:34:03
 
KeltДата: Вівторок, 01.05.2007, 22:53:03 | Повідомлення # 2
Постійно тут
Група: Фанати
Повідомлень: 98
Репутація: 2
Статус: відсутній
Триллери або просто цікаві фільми з глибоким змістом. американські комедії - фуфло . французьки дивлюсь. Ну іноді можна і щось яскраве...Термінатор 3 наприклад сподобався через спецефекти.

 
FCSD-girlДата: Вівторок, 01.05.2007, 22:58:44 | Повідомлення # 3
фанадко_О! гг! :)
Група: Адміністрація
Повідомлень: 74
Репутація: 5
Статус: відсутній
Kelt, французи дійсно знімати вміють!!! ;)
Спецефекти - річ прикольна, але, я вважаю, що вони далеко не на першому місці! На мою думку, у фільмі все ж таки найголовніше - гра акторів, режисура, вдалий сценарій! :)


Don`t be a conformist! Join the minority! :)
 
charmedДата: Середа, 02.05.2007, 14:05:07 | Повідомлення # 4
Дівчина в стилі МЮ!
Група: Адміністрація
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: відсутній
Люблю приключенческие фильмы("Пираты карибского моря","Властелин колец"),психологические триллеры(типа "Молчания ягнят",но"Парфюмер" не впечатлил((().
Чего не люблю,так это фильмы про инопланетян 0:) и тупые голливудские боевики-море спецефектов,ноль сюжета и монстры даже не страшные(я под такое даже засыпаю)... >(


 
ilexДата: Середа, 02.05.2007, 21:54:40 | Повідомлення # 5
Завжди на сайті
Група: Модератори
Повідомлень: 131
Репутація: 2
Статус: відсутній
Quote (charmed)
но"Парфюмер" не впечатлил

його треба читати ; )
 
charmedДата: Четвер, 03.05.2007, 08:01:30 | Повідомлення # 6
Дівчина в стилі МЮ!
Група: Адміністрація
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: відсутній
ilex, в том то и дело,что фильм не впечатлил из-за того,что книгу я прочла еще раньше! :p

 
ilexДата: Четвер, 03.05.2007, 12:37:35 | Повідомлення # 7
Завжди на сайті
Група: Модератори
Повідомлень: 131
Репутація: 2
Статус: відсутній
charmed, ти диви прям як я : ) . Між іншим досить важко було показати те що так яскраво відображалось у книжці. Проте в деяких епізодах авторам фільму це досить таки не погано вдалося враховуючи всю складність такої задчі ; ) Хоча звичайно дуже багато і загублено було...
 
ШумныйДата: П`ятниця, 04.05.2007, 23:40:58 | Повідомлення # 8
Людина з сорокової милі
Група: Вболівальники
Повідомлень: 56
Репутація: 1
Статус: відсутній
простите, имхо конечно, но французы разучились снимать ужо как лет 25-30)))
насчет американского кино - сейчас не расцвет тоже конечно, но иногда что то классное проскакивает. смотрите не коммерческие массовые проекты, а что то вроде последнего короля шотландии - может понравится ;) ))


Go magpies!
 
FCSD-girlДата: Субота, 05.05.2007, 00:46:46 | Повідомлення # 9
фанадко_О! гг! :)
Група: Адміністрація
Повідомлень: 74
Репутація: 5
Статус: відсутній
Шумный, не можу погодитись стосовно французів!!! А як же "Амелі", "Відок", "Астерікс і Обелікс" врешті-решт. Ось вам три французькі фільми різних жанрів! Всі вони дуже чудові! А про прекрасні творіння Люка Бессона і говорити, я думаю, не треба! ;)

Don`t be a conformist! Join the minority! :)
 
ШумныйДата: Субота, 05.05.2007, 08:55:05 | Повідомлення # 10
Людина з сорокової милі
Група: Вболівальники
Повідомлень: 56
Репутація: 1
Статус: відсутній
БОЮСЬ ЭТО ЕДИНСТВЕННЫЕ БОЛЕЕ-МЕНЕЕ УДАЧНЫЕ ФИЛЬМЫ из страны поедателей лягушек за последние лет пять - семь. а вспомни времена жана маре, луи де фюнеса, алена делона... вот это были фильмы. правда, к счастью французов итальянское кино вобще в нокауте)))

Добавлено (05.05.2007, 08:48:36)
---------------------------------------------
насчет бессона - это американская кинематографическая школа. все кроме такси пожалуй (и то он такси не снимал, а написал сценарий). то есть все лучшие))) 5 элемент, жанна д"арк, артур еще этот (по сюжету его книги мальчик артур живет в коннектикуте ;) - это явно не франция) - поэтому мне иногда кажется что товарища бессона недолюбливают на родине - французы ведь большие мастаки орать об отсутствии американской культуры, а тут один из них свалил за море и весьма успешно работает в сша.

Добавлено (05.05.2007, 08:55:05)
---------------------------------------------
ах да, как мог забыть - леон ведь тоже снимался в манхеттене, с натали портман и гэри олдменом кроме француза жана рено))))


Go magpies!

Повідомлення відредагував Шумный - Субота, 05.05.2007, 08:59:05
 
Форум UEFA EURO 2012 - 2012ua.net » ПОЗА ГРОЮ » Чим Ви займаєтесь, коли звісно не дивитесь футбол? ;) » Кіно (Яким жанрам надаєте переваги? Що бачили востаннє?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть
Copyright Kpyto © 2006-2007 Add to Google Хостинг від uCoz

Допоможіть у розвитку нашому сайту. Натисніть на об'яву що Вас зацікавила нижче. Дякуємо!